Главная Архитектура и дизайн Дизайн кухні 2018 - модні тенденції від Kitchen Art

Дизайн кухні 2018 - модні тенденції від Kitchen Art

20789
Дизайн кухні 2018 - модні тенденції від Kitchen Art

Безумовно, проектування кухні 2018 року має бути індивідуальним. Однак, комфорт і функціональність - не менш важливі критерії в цій справі. До того ж, натуральні і екологічні матеріали дають можливість використовувати більш прості форми, що візуально збільшує простір в будь-якому приміщенні. Саме тому відмова від химерного стилю і безлічі декораційних елементів стала візитною карткою лідера по виробництву кухонь та меблів для кухні у Києві - компанії Kichen-ART

У зонуванні простору кухні Вам допоможе використання абсолютно різних оздоблювальних матеріалів, фактур, гра з кольором і світлом. Останнього, до речі, має бути досить багато. Тому потрібно встановлювати і стандартне загальне освітлення і зональне.

Світла кухня від Китчен Арт

Кухня - це кімната, яку абсолютно не варто змушувати великою кількістю меблів. Потрібні лише необхідні предмети, бажано з натуральних матеріалів. Тільки стиль хай тек може бути винятком із цього негласного правила.

Якщо Ви живете в квартирі або будинку з маленькій кухні або просто хочете заощадити простір, допоможе Вам у цьому меблі з трансформуються секціями. Особливо ідеально в цій справі відіграє роль ергономічні меблі, адже вона має багатофункціональну систему зберігання.

Так само рекомендується не додавати в дизайн кухні навісні шафи - вони сильно завантажують простір і виглядають часто громіздко. Натомість таким шаф краще використовувати відкриті полиці або скляні фасади, адже це дуже стильно і економно. А якщо вже цього «замість» не вийшло, то просто не використовуйте шафи з ручками.

Дуже важливий візуальний критерій кухні це кольору. Вони повинні бути натуральними. Тому ідеально підійдуть відтінки зелені, кавові і молочні, а так само будь-які дерев'яні поверхні. З більш нейтральною і темної палітри прекрасно виглядає сіра гамма. Варто пам'ятати, що затишна кухня в теплих тонах здається трохи менше, ніж кухня в холодних тонах з тим же розміром.

Завдяки таким простим і бюджетним радам, в 2018 році зробити свою улюблену кухню одночасно і стильною і зручною буде зовсім не складно.

 

Коментарии

×